„Wszystko, co musisz wiedzieć o wdrożeniu ERP”

Przygotuj się do wdrożenia systemu ERP w Twojej firmie. Pomogą Ci w tym nasi eksperci: Tomasz Mamys – lider zespołu preasales i Jarosław Żeliński – niezależny ekspert ds. systemów ERP. Sprawdź, jak krok po kroku przebiega cały proces i poznaj sprawdzone sposoby, aby uniknąć problemów podczas implementacji narzędzia.

shape

Wszystko, co musisz wiedzieć o wdrożeniu ERP

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie firmą. Jednak coraz trudniej jest zweryfikować, który system ERP faktycznie zoptymalizuje procesy biznesowe, ile trwa wdrożenie takiego narzędzia oraz jak uniknąć najczęstszych problemów wdrożeniowych.

Co firma powinna zrobić zanim wybierze rozwiązanie i dostawcę ERP?
Jaką metodą wybrać rozwiązanie i dostawcę?
Jak zamawiający może i powinien nadzorować wdrożenie?
Jak wygląda wdrożenie systemu ERP: jak długo trwa, kogo w zespole musimy zaangażować?
Najczęstsze problemy podczas wdrożenia – jak ich uniknąć?

Tomasz Mamys

Lider Zespołu Presales w Symfonia

Zafascynowany rozwojem AI i nowych technologii w służbie ludzkości. Od ponad 20 lat związany z branżą IT, a od ponad 15 lat menadżer zespołów sprzedażowych i wdrożeniowych, wyspecjalizowanych w dostarczaniu zindywidualizowanych rozwiązań typu ERP. Aktualnie w Symfonia prowadzi zespół PreSales oraz zarządza wybranymi projektami wewnętrznymi. Prowadził projekt dostosowania i wdrożenia RODO w Symfonia w Polsce jako części globalnej organizacji.

Jarosław Żeliński

Niezależny ekspert ds. systemów ERP

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej. Od 1991 roku w branży informatycznej, początkowo jako analityk, później także projektant architektury informacyjnej systemów. Od 1998 roku prowadzi samodzielne prace badawcze nad stosowaniem modeli w analizach systemowych. W latach 2000–2004 cztery roczne kontakty jako analityk rynku i menedżer działu rozwoju produktów. Od 2004 roku prowadzi niezależną działalność jako ekspert w obszarze analizy biznesowej i projektowania systemów. Ma na koncie kilkadziesiąt publikacji w prasie branżowej, literaturze naukowej. W 2016 roku, nakładem wydawnictwa One Press, ukazała się jego autorska monografia „Analiza Biznesowa. Praktyczne modelowanie organizacji”.

Powiązane webinary

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi webinarami z serii „ERP dla firm”. Materiały przygotowane przez ekspertów zarządzania produkcją Symfonia.

blog

Nowoczesna firma

Czym jest system ERP? Jakie są jego główne cele i zalety? Dla kogo jest przeznaczony?

Dowiedz się więcej
blog

Obsługa hurtowni instalatorskiej w Symfonia ERP

Jak zapanować nad kilkoma kanałami sprzedaży i skomplikowanym procesem realizacji zamówień?

Dowiedz się więcej
blog

Logistyka magazynowa – nowe możliwości w Symfonii ERP

Jak efektywnie zarządzać zapasami magazynowymi oraz przetwarzać informacje dotyczące wysyłki dostaw?

Dowiedz się więcej
blog

W pełni elektroniczny obieg zamówień w firmie – jak to osiągnąć?

Jak zapewnić optymalny przepływ i obsługę zamówień zewnętrznych, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zadowolenie klientów?

Dowiedz się więcej
blog

Kiedy wdrożyć system do zarządzania przedsiębiorstwem?

Czy to odpowiedni moment na wdrożenie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem? Poznaj sygnały świadczące o tym, że firma potrzebuje zmian.

Dowiedz się więcej