„W pełni elektroniczny obieg zamówień w firmie – jak to osiągnąć?”

- prowadzący Łukasz Banachowicz (Symfonia)

Wypełnij formularz aby uzyskać darmowy dostęp do webinarium

shape

W pełni elektroniczny obieg zamówień w firmie – jak to osiągnąć?

Zamówienie, począwszy od informacji i kompletowania, przez pakowanie i wysyłkę, aż po fakturowanie, powinno być realizowane tak sprawnie, jak to tylko możliwe. Automatyczne przetwarzanie informacji oraz tworzenie dokumentów niezbędnych na kolejnych etapach procesu pozwala nie tylko na szybką jego realizację, ale także minimalizację liczby popełnianych błędów. Obejrzyj webinarium i dowiedz się:

Jak sprawnie przetwarzać zamówienia?
Jak zapewnić optymalny przepływ zamówień zewnętrznych?
Jak zautomatyzować obsługę zamówień, oszczędzając dzięki temu czas, eliminując pomyłki i maksymalizując zadowolenie klientów?

Łukasz Banachowicz

Presales Consultant systemów ERP w Symfonia

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria. W branży IT od 14 lat. Z Sage związany od 2006 r. Obecnie pracuje w Dziale Wsparcia Procesów Sprzedaży, gdzie zajmuje się diagnozą potrzeb klientów oraz projektowaniem systemów na bazie gotowych rozwiązań oraz tworzonych na indywidualne potrzeby. Na swoim koncie ma udział w ponad 150 zakończonych sukcesem projektach wdrożeniowych, m. in. w firmach handlowych (chemia, warzywa/owoce, metale, budowlane, sieci sklepów), usługowych (transport, usługi finansowe, deweloperzy), sieci dealerów samochodowych, czy przedsiębiorstwach produkcyjnych (branża chemiczna, budowlana, artykuły sportowe, elektronika).

Powiązane webinary

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi webinarami z serii „ERP dla firm”. Materiały przygotowane przez ekspertów zarządzania produkcją Sage.

blog

Nowoczesna firma

Czym jest system ERP? Jakie są jego główne cele i zalety? Dla kogo jest przeznaczony?

Dowiedz się więcej
blog

Wszystko, co musisz wiedzieć o wdrożeniu ERP

Jak przygotować się do wdrożenia systemu ERP? Dowiedz się, jak cały proces przebiega krok po kroku i jak uniknąć problemów podczas implementacji narzędzia.

Dowiedz się więcej
blog

Obsługa hurtowni instalatorskiej w Sage Symfonia ERP

Jak zapanować nad kilkoma kanałami sprzedaży i skomplikowanym procesem realizacji zamówień?

Dowiedz się więcej
blog

Logistyka magazynowa – nowe możliwości w Sage Symfonii ERP

Jak efektywnie zarządzać zapasami magazynowymi oraz przetwarzać informacje dotyczące wysyłki dostaw?

Dowiedz się więcej
blog

Kiedy wdrożyć system do zarządzania przedsiębiorstwem?

Czy to odpowiedni moment na wdrożenie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem? Poznaj sygnały świadczące o tym, że firma potrzebuje zmian.

Dowiedz się więcej