„Nowoczesna firma”

- prowadzący Tomasz Mamys (Symfonia) i Aneta Jarczyńska (Symfonia).

Wypełnij formularz aby uzyskać darmowy dostęp do webinarium

shape

Nowoczesna firma

Polskie przedsiębiorstwa coraz częściej mierzą się z wyzwaniami związanymi z transformacją cyfrową, z tego względu chętniej decydują się na wdrożenie systemów ERP. Oprogramowanie, kojarzone do niedawna z dużymi korporacjami i sporymi wydatkami, jest dostępne cenowo także dla małych i średnich firm.

Czym jest system ERP?
Jakie są jego główne cele i zalety?
Dla kogo jest przeznaczony?
Jakim firmom i branżom przyda się najbardziej?
Czy jest bezpieczny oraz ile kosztuje jego wdrożenie?

Aneta Jarczyńska

kierownik marketingu produktu w Symfonia

Menadżerka z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i wprowadzaniu na rynek nowych produktów i usług. Od lat z pasją i zaangażowaniem wspiera Klientów w poprawie efektywności biznesu, prowadzi szkolenia i prelekcje, rozwija portfolio produktów. W swojej karierze zawodowej odpowiadała za projekty takie jak Sage Symfonia ERP, e-Audytor, www.miedzyfirmami.pl.

Tomasz Mamys

Lider Zespołu Presales w Symfonia

Zafascynowany rozwojem AI i nowych technologii w służbie ludzkości. Od ponad 20 lat związany z branżą IT, a od ponad 15 lat menadżer zespołów sprzedażowych i wdrożeniowych, wyspecjalizowanych w dostarczaniu zindywidualizowanych rozwiązań typu ERP. Aktualnie w Sage prowadzi zespół PreSales oraz zarządza wybranymi projektami wewnętrznymi. Prowadził projekt dostosowania i wdrożenia RODO w Sage w Polsce jako części globalnej organizacji.

Powiązane webinary

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi webinarami z serii „ERP dla firm”. Materiały przygotowane przez ekspertów zarządzania produkcją Sage.

blog

Wszystko, co musisz wiedzieć o wdrożeniu ERP

Jak przygotować się do wdrożenia systemu ERP? Dowiedz się, jak cały proces przebiega krok po kroku i jak uniknąć problemów podczas implementacji narzędzia.

Dowiedz się więcej
blog

Obsługa hurtowni instalatorskiej w Sage Symfonia ERP

Jak zapanować nad kilkoma kanałami sprzedaży i skomplikowanym procesem realizacji zamówień?

Dowiedz się więcej
blog

Logistyka magazynowa – nowe możliwości w Sage Symfonii ERP

Jak efektywnie zarządzać zapasami magazynowymi oraz przetwarzać informacje dotyczące wysyłki dostaw?

Dowiedz się więcej
blog

W pełni elektroniczny obieg zamówień w firmie – jak to osiągnąć?

Jak zapewnić optymalny przepływ i obsługę zamówień zewnętrznych, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zadowolenie klientów?

Dowiedz się więcej
blog

Kiedy wdrożyć system do zarządzania przedsiębiorstwem?

Czy to odpowiedni moment na wdrożenie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem? Poznaj sygnały świadczące o tym, że firma potrzebuje zmian.

Dowiedz się więcej